II ZJAZD LOKALNYCH GRUP DZIAŁANIA

II Zjazd Lokalnych Grup Działania na Wyspę Liderów mamy już za sobą. Choć pogoda dopisała to niestety nie możemy tego samego powiedzieć o Lokalnych Grupach Działania z województwa świętokrzyskiego. Dlatego też szczególne podziękowania kierujemy do LGD „Ziemia Jędrzejowska – Gryf” oraz LGD „Białe Ługi”, które już po raz drugi nie zawiodły.

Na Dniach Otwartych Drzwi w Modliszewicach każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło amatorów pysznej pajdy swojskiego chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Panie zachwycały się cudowną biżuterią i wyrobami z wikliny, a dzieci podziwiały drewniane zabawki. Wystawa zwierząt hodowlanych niezmiennie od lat cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wszystkich zwiedzających. Nie zabrakło również zacnych gości : posłów, burmistrzów , wójtów oraz naszych członków stowarzyszenia.

Wszystkich ,którzy zaszczycili nas swoją obecnością serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy na kolejny Zjazd Liderów na Wyspę.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER,
poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego PROW na lata 2014-2020.

© 2016 Stowarzyszenie LGD "U Źródeł". Wszelkie prawa zastrzeżone