RAJD PIESZY "PIEKIELNIE DOBRY (PIESZY) SZLAK!"

Już 05 czerwca zapraszamy mieszkańców powiatów skarżyskiego i koneckiego do udziału w Rajdzie Pieszym "Piekielnie dobry (pieszy) szlak!", organizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatywa Lokalna w ramach operacji "Piekielnie dobry (pieszy) szlak!". Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 1.1.7 "Wydarzenia na Piekielnym Szlaku i w Parkach Nordic Walking" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Na uczestników rajdu czeka malownicza trasa o długości ok. 10 km, poprowadzona urokliwymi drogami (i bezdrożami) gmin: Bliżyn i Stąporków - trasa biegnąca m.in. przez: tereny Rezerwatu Skałki Piekło pod Niekłaniem, Biały Stok / źródła rzeki Kamiennej, i dalej łąkami i lasami aż do Rędocina (gdzie zlokalizowano metę Rajdu). Dla uczestników wydarzenia przygotowano pamiątkowe medale (dla pierwszych 100 zgłoszonych osób), konkursy z nagrodami, oprawę muzyczną, a także poczęstunek.

Organizatorzy zapewniają transport na miejsce startu na trasie:
09:00 MCK Skarżysko - Bór (ul. Wojska Polskiego) - 09:15 Bliżyn (przystanek przed kościołem)  - Odrowąż (parking przed kościołem)
- 09:30 MGOKiS Stąporków - Niekłań Wielki (Stara Piekarnia) - Wejście do Rezerwatu Skałki Piekło (start rajdu)

Zapewniony zostanie również transport powrotny.

Zgłoszenie do udziału w rajdzie następuje poprzez wypełnienie i wysłanie do 03 czerwca elektronicznego formularza dostępnego na stronie:

http://zapisy.piekielnyszlak.pl/?fbclid=IwAR3k09rAfPaCXPKY0iBTvlYM8vNYTcKgoI8rYhJ1oPDIcX_VHwVnO9T_br4

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER,
poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego PROW na lata 2014-2020.

© 2016 Stowarzyszenie LGD "U Źródeł". Wszelkie prawa zastrzeżone