SEMINARIUM „MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA DOFINANSOWANIA W RAMACH PROGRAMU KAPITAŁ LUDZKI”

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Kielcach zaprasza wszystkie organizacje i instytucje z powiatu koneckiego do wzięcia udziału w bezpłatnym seminarium informacyjnym. Seminarium zostanie zorganizowane 17 czerwca 2011r. w LGD „U Źródeł” (Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie) w godzinach 10:00- 14:00.

Uczestnicy seminarium będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak krok po kroku sporządzić wniosek o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a także jak wygląda procedura oceny takiego wniosku. Na seminarium zostaną szczegółowo zaprezentowane możliwości uzyskania dofinansowania na projekty służące aktywizacji zawodowej mieszkańców obszarów wiejskich, upowszechnianiu kształcenia ustawicznego, a także skierowane na pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i wsparcie ekonomii społecznej.

Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe i piśmiennicze oraz przerwę kawową.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod numerem 41 361 04 92 wew. 22, mailowe na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub za pomocą formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej www.kielce.roefs.p (Zakładka „Szkolenia”).

Załączniki:
Typ plikuOpisIlość pobrań
Pobierz plik (seminarium_modliszewice_17.06.pdf) PROGRAM SEMINARIUM INFORMACYJNEGO369

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER,
poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego PROW na lata 2014-2020.

© 2016 Stowarzyszenie LGD "U Źródeł". Wszelkie prawa zastrzeżone